درباره ما

تاپ سرویس دانش ، تجربه پیشگام در خدمت

شرکت گارانتی تاپ سرویس با بیش از 20 سال تجربه و تخصص در زمینه تعمیرات کولر گازی و لوازم خانگی و صوتی و تصویری ضمن به کار گیری از پشرفته ترین تجهیزات الکترونیکی و بهره گیری از پرسنل کارآزموده و کادر مجرب مسئولیت پشتیبانی و سرویس دهی  در سراسر کشور را بر عهده دارد .

سرعت ارائه خدمات به مشتریان محترم، تامین قطعات یدکی مورد نیاز، استفاده از قطعات اورژینال و اصلی طبق دقیق ترین اصول علمی و فنی و نظر خواهی از مشتریان جهت بهبود روند خدمت رسانی از ویژه گی های این شرکت می باشد .

تمامی خدمات نصب و راه اندازی لوازم خانگی شرکت تاپ سرویس از جمله تعمیر، عیب یابی ، تعویض و هر گونه خدماتی که احساس می کنید برای لوازم خانگی شما ( یخچال ، فریزر ، سایدبای ساید ، لباسشویی ، ظرفشوئی ، انواع LED و LCD  ، کولر گازی و … ) لازم است را انجام می دهیم .

این نکته را باید خاطر نشان کنیم که خدمات ما پس از گارانتی نیز برای دارنده گان محصولات تاپ سرویس به صورت آزاد با تخفیف ویژه به مدت 120 ماه ادامه دارد .

ما اولین و بزرگترین مرکز خدمات پس از فروش در ایران هستیم که افتخار نمایندگی و خدمات پس از فروش لوازم خانگی در استان تهران و کل کشور را داریم .

کیفیت را از ما بخواهید 

مدیریت عامل تاپ سرویس